Pielikumu veidi un pielietojums dzimumlocekļa palielināšanai un sabiezēšanai

Jautājums par reproduktīvā orgāna garumu satrauc daudzus vīriešus, jo viņi bieži vien nav apmierināti ar savu izmēru. Mūsdienās puišu dzimumlocekļa pagarināšanai tiek izmantotas dažādas metodes un ierīces. Tomēr daudzi no šīs šķirnes atšķir dzimumlocekļa sprauslas, kas palīdz pašas palielināt falla izmēru.

Kas ir sprauslas un kam tās tiek izmantotas?

Pagarināšanas uzgalis - ierīce, ko izmanto, lai palielinātu puišu dzimumlocekli seksa laikā. Daži tos jauc ar paplašinātājiem, tomēr tās ir pilnīgi atšķirīgas ierīces.

Pagarinātājus izmanto, lai fiziski mainītu dzimumlocekļa izmēru, un uzgaļi ir nepieciešami tikai labākam dzimumaktam.

Izskatot ierīces pamata aprakstu, jums vajadzētu uzzināt, kam tā tiek izmantota visbiežāk. Ir vairāki iemesli, kāpēc viņi izmanto šādas ierīces:

 • nepietiekams dzimumlocekļa garums un biezums,
 • partnera neapmierinātība seksa laikā,
 • īss dzimumakts,
 • paaugstināta galvas jutība,
 • ātra ejakulācija,
 • vājš seksuālā partnera orgasms.

Tomēr visbiežāk tos izmanto reproduktīvā orgāna mazo izmēru dēļ.

Šķirnes

Pirms sprauslu izmantošanas uz dzimumlocekļa, jums jāiepazīstas ar šo ierīču galvenajām šķirnēm. Mūsdienās ir liels skaits sprauslu, kas būs piemērotas gandrīz jebkuram vīrietim.

atvērts

Atvērto modeli visbiežāk izmanto puiši dzimumakta laikā. Šo ierīci izmanto nevis falla pagarināšanai, bet gan sabiezēšanai.

uzgaļu veidi dzimumlocekļa paplašināšanai

Tas nodrošina papildu stimulāciju partnera maksts mīlēšanās laikā. Savas funkcionalitātes ziņā šis modelis atgādina citu ierīci – erekcijas gredzenu.

Lai izmantotu atvērto modeli, dzimumorgāns tiek nogādāts erekcijas stāvoklī. Ja falls nav satraukts, ierīce nedarbosies, lai palielinātu dzimumlocekli.

Slēgts

Slēgtas ierīces tiek uzskatītas par klasiskajiem puišiem paredzēto sprauslu modeļiem. To atšķirība no atvērtajām ierīcēm ir tāda, ka tās tiek izmantotas kā vīrišķības paplašinājums. Ārēji ierīce izskatās kā mazs paliktnis, kas tiek uzlikts uz dzimumlocekļa galvas.

Slēgtā modeļa galvenā priekšrocība ir priekšlaicīgas ejakulācijas novēršana dzimumakta laikā.

Vibrējošs

Lai apmierinātu savu seksuālo partneri, ieteicams izmantot ierīces, kas aprīkotas ar īpašu vibrācijas masāžu.

vibrējošs dzimumlocekļa palielināšanas uzgalis

Ir dažādi vibrācijas modeļi pēc to izmaksām un funkcionalitātes. Dārgās ir aprīkotas ar vibrācijas ātruma iestatījumiem un tiek pārdotas ar tālvadības pulti.

pūtīte

Ir jānošķir šķirnes ar pūtītēm uz to virsmas. Šādu ierīču modifikācijas atšķiras pēc augstuma, garuma, formas un pat pūtīšu skaita. Dārgāki modeļi ir pārklāti ar bumbiņām, kas izgatavotas raksta veidā.

Reljefs

Dzimumlocekļa atslodzes ierīces atšķiras ar to virsmu, kas atšķiras no citiem modeļiem. Virsmu var pārklāt ar trīsdimensiju rakstu, gariem tapas vai mazām bumbiņām. Šāds nestandarta pārklājums sniegs meitenei neaizmirstamu pieredzi, pateicoties papildu maksts stimulācijai.

vīrietis palielināts penis uzgalis

Stimulanti

Visbiežāk tos izmanto dzimumlocekļa sabiezēšanai, jo ir izgatavoti no silikona. Silikona stimulējošu modeļu atšķirīgās iezīmes ir raksts uz virsmas un ierīces īpašā forma. Pateicoties tam, tiek panākta partnera maksts sieniņu papildu stimulēšana. Dažu trūkumi ietver galvas jutīguma samazināšanos, izmantojot šo sprauslu dzimumlocekļa palielināšanai.

Pirms stimulējošu modeļu iegādes ieteicams iepazīties ar to veidiem. Piemēram, veikalos tiek pārdoti modeļi ar papildu klitora stimulatoriem vai vibrācijas masāžu.

Ievērojami modeļi

Pirms pērkat dzimumlocekļa palielinātāju, jums jāiepazīstas ar efektīviem labi pazīstamu ražotāju modeļiem. Tikai pēc iepazīšanās ar tiem jūs varat iegādāties kvalitatīvu un piemērotu fallam uzgali.

vīrietis ieskatās savās biksēs un grib palielināt peni ar uzgali

Modelis #1

Tas atšķiras no citiem modeļiem, jo tam ir gredzens, kas aprīkots ar vibrāciju. Ierīce ir izgatavota no izturīga silikona, tāpēc tai ir ilgs kalpošanas laiks.

Lietojot šo modeli, tas tiek piestiprināts ar fiksatoru pie sēklinieku maisiņa, un gredzenā tiek ievietots erekts dzimumloceklis. Gredzena augšējā daļa ar vibrējošām lodēm atrodas netālu no galvas. Ierīces vibrācijas daļa ir ievietota aizsargmaciņā, kas ļauj to lietot pat ūdenī. Modeļi seksa laikā palielinās dzimumlocekļa garumu par pieciem centimetriem.

Modelis #2

sieviete gultā ar vīrieti, kurš palielināja penis ar sprauslu

Modeļa ražošanā tika izmantots īpašs silikons, kas ļauj cieši satvert fallu un precīzi atkārtot tā formu ar kontūrām. Šis modelis ir lieliski piemērots puišiem ar vāju galvas jutīgumu, jo tas neietekmē taustes sajūtas ar partneri.

Modelis tiek pārdots komplektā ar trīs pagarinājumiem, ar kuru palīdzību garums tiek palielināts par 2–3 cm, bet diametrs par 1, 5 cm.

Modelis #3

Beigās ir vairāki pamatīgi mazi tapas, un pati ierīce ir pārklāta ar reljefu rakstu. Izmantojot ierīci, vīrišķība pagarinās par 5–6 cm un sabiezē par 2 cm.

sieviete ar vīrieti palielinātu penis uzgali

Ierīce tiek ražota bez papildu antenām uz galvas.

Modelis Nr. 4

Ārēji šai sprauslai nav nekādu funkciju. Viņa, tāpat kā daudzas citas ierīces, ir pārklāta ar reljefu, un uz viņas galvas ir mazi cieti tapas. Atšķirīgās iezīmes ietver vibratoru pie pamatnes, kas izgatavots zaķa formā. Tas automātiski sāk darboties pēc taustes kontakta ar partneri.

Modelis Nr. 5

Šis ir dārgs modelis, kas izgatavots no augstas kvalitātes kiberādas un aprīkots ar regulējamu vibrāciju. Darbības laikā ierīce uzsilst līdz ķermeņa temperatūrai, lai partneris nejustu atšķirību starp uzgali un puiša īstajiem dzimumorgāniem. Izstrādātāji mēģināja ārēji padarīt šo ierīci pēc iespējas līdzīgu reālam dalībniekam. Modeļa muca ir ideāli gluda, un malā ir rozā galva.

Izmantojot šo sprauslu biezuma pagarināšanai, orgāns palielinās par 2 cm, bet garums - par 5–6 cm.

Lietojumprogrammas funkcijas

Jebkura pagarināšanas un sabiezēšanas sprausla tiek izgatavota gandrīz tādā pašā veidā. Tāpēc ir pamata ieteikumi, kas jāievēro, izmantojot jebkuru modeli.

Pirms iegādātās ierīces lietošanas to rūpīgi nomazgā šķīdumā, kas pagatavots no ūdens un antibakteriālām ziepēm. Tas tiek darīts, lai dezinficētu sprauslu. Pēc ierīces mazgāšanas tā tiek izstiepta gan garumā, gan platumā, lai nerastos problēmas ar uzgaļa uzlikšanu. Daži puiši pirms lietošanas ieliek iekšā nedaudz talka, lai dzimumorgāns labāk iekļūtu.

Uzgalis tiek uzvilkts uz orgāna virsmas ļoti uzmanīgi, lai nejauši neko nesabojātu. Kad galva pilnībā iekļaujas ierīces iekšpusē, pārējo tās daļu varat izrullēt visā dzimumlocekļa garumā.

intimitāte ar uzgali dzimumlocekļa paplašināšanai

Pirms dzimumakta sprauslas virsmu ieeļļo ar lubrikantu. Tas tiek darīts, lai partneris dzimumakta laikā neizjustu sāpes un diskomfortu. Intimitātes laikā visas kustības tiek veiktas ļoti uzmanīgi un lēni.

Sprauslai ir nepieciešama pienācīga kopšana, tāpēc tūlīt pēc dzimumakta beigām to rūpīgi nomazgā ar ziepēm un nosusina. Ir vērts atzīmēt, ka ierīci vēlams mazgāt pēc katras ejakulācijas.

Kontrindikācijas

Lai izstieptu dzimumlocekli, katrs puisis var izmantot pareizo sprauslu. Tomēr joprojām ir daži brīdinājumi, kas jums jāzina:

dzimumlocekļa palielinātājs
 • Neizmantojiet šādas ierīces orālajam vai anālajam seksam.
 • Sprauslas tiek izmantotas stingri saskaņā ar instrukcijām.
 • Sprauslas nedrīkst nēsāt cilvēki ar asins slimībām.
 • Puišiem ar sirds un asinsvadu slimībām pirms sprauslas lietošanas jākonsultējas ar ārstu.
 • Pirms lietošanas jāpārliecinās, vai nav alerģijas pret materiālu, no kura izgatavota sprausla.

Secinājums

Dažreiz sekss ar partneri nesagādā nekādu baudu maza dzimumlocekļa dēļ. Lai atrisinātu šo problēmu, tiek izmantoti dzimumlocekļa palielinātāji.