Atsauksmes par Maral Gel

 • Markuss
  Es izmēģināju Maral Gel, mans dzimumloceklis mēneša laikā pieauga par 4 cm, es to izmantoju, dodoties komandējumā. Īsāk sakot, man tas bija 15 cm, tagad tas ir 14 un ir pienācīgi pieaudzis biezumā. Pēc manas ierašanās sieva uzreiz pamanīja izmaiņas, viņa jautāja - kas ar viņu ir? Es atbildēju, ka es ēdu daudz burkānu un nerunāju patiesību. Viņai tas sāka patikt vairāk.
  Maral Gel
 • Roberts
  Man līdz dzimumloceklim 1, 5 mēnešus ir 5 cm, tas ir pieaudzis bez problēmām. Esmu šokā. Sākumā es neticēju, ka Maral Gel varētu palīdzēt. Merila dzimumloceklis katru nedēļu, un rezultāts tiešām ir tur, un tas vairāk nekā man der, tagad man ir 20 cm ar santīmu, kādreiz biju 15 ar zirgaste.
  Maral Gel
 • Artjoms
  Lieta!!! Es devos atstāt atsauksmi par prieku, īsāk sakot, es to lietoju jau 2 nedēļas, es jau esmu pieaudzis par 2 centimetriem, šodien mans valdnieks to ir apstiprinājis, kopumā es turpinu to izmantot ar lielu prieku un es iesaku visi.
  Maral Gel
 • Markuss
  Es nolēmu palielināt savu dzimumlocekli ar Maral Gel. Es to izmantoju, un 5 nedēļu laikā mans dzimumloceklis palielinājās par 4 cm, un biezums bija nereāls. Klienti no sajūsmas čīkst (es strādāju ar striptīzu), gadās, ka mans dzimumloceklis nekāpj līdz galam un viņiem tas sāp, kā viņi paši atzīst. Bet esmu kļuvis daudz pārliecinātāks par sevi, es jūtos labāk.
  Maral Gel
 • Ralfs
  Nevar teikt, ka man nepatika mans izmērs, bet tomēr gribēju pievienot pāris papildu centimetrus. Es ilgi meklēju, kā to izdarīt, bet beigās uzgāju Maral Gel. Un jūs zināt, ko? Esmu ļoti apmierināta ar rezultātu, mēneša laikā dzimumloceklis ir pieaudzis par 4 centimetriem! Es iesaku visiem.
  Maral Gel
Lietotāja vērtējums Maral Gel
4.2
28