Lietošanas instrukcija Maral Gel

Norādījumi par Maral Gel lietošanu

Maral Gel produkta rokasgrāmata ir vienkārša un viena no tās galvenajām priekšrocībām. Ir viegli saprast, kā lietot želeju.

Eksperti pieprasa koncentrēties tikai uz vienu lietu - produkts ir jālieto pastāvīgi (katru dienu), jo pretējā gadījumā prognozētais rezultāts var nenākt tik ātri, kā vēlaties.

Reģistratūras laiks tiek aprēķināts 30 dienas (kursa ilgums).

Lietošanas instrukcijas
Darbības Kopsavilkums
1. Pirms gulētiešanas uz dzimumlocekļa uzklājiet Maral Gel. Izdaliet želeju vienādi ar masāžas kustībām, it kā berzējot to iekšpusē. Maral Gel uzklāšana notiek 3 minūšu laikā dienā, kā arī palielina dzimumlocekļa izmēru līdz 6 centimetriem.
2. Lai iegūtu labākos rezultātus, Maral Gel uzklājiet 25-30 minūtes pirms seksa.

Aplūkojot, cik daudz Maral Gel būtu jāizklāj, šajā gadījumā tas ir atkarīgs no paredzētā rezultāta. Lai veiktu izmaiņas attiecībās ar meiteni, lai seksuālā tuvība būtu viskrāšņākā, želeja jāpielieto pirms paša dzimuma.

Lietojiet vienu reizi dienā, lai palielinātu skaļumu. Ražotājs nekādā veidā neierobežo Maral Gel lietošanas kursu. Tomēr ieteicams to lietot vismaz mēnesi. Sākotnējie kopsummas tiek izteikti pēc 3 nedēļām.

Lielākā daļa puišu un vīriešu Latvijā, kuri lieto šo gēlu dzimumlocekļa paplašināšanai, apgalvo, ka šīs zāles ne tikai atjauno dzimumfunkciju, bet arī izlīdzina to. Pārkāpumu īpašības pazūd uz ilgu laiku.

Daudzi vīrieši iepriekš ir pieņēmuši lēmumu iegūt Maral Gel un nekad to nav nožēlojuši. Izmantojot specializētos resursus internetā, ir iespējams atrast milzīgu skaitu pozitīvu atsauksmju par šo produktu, kas ir optimāla garantija tā efektivitātei un pozitīvām pūlēm uz ķermeņa. Dzimumlocekļa palielināšanās ir svarīga.

Gēla indikācijas

Norādes par Maral Gel lietošanu

Maral Gel var lietot pilnīgi jebkura vecuma puiši vai vīrieši. Tās rezultāts kļūs redzams gan jauniem jauniešiem, gan vecākiem vīriešiem.

Maral Gel var izmantot līdzīgos variantos:

  • Slikta erekcija.
  • Grūtības panākt orgasmu.
  • Īslaicīgs sekss.
  • Reproduktīvie traucējumi.
  • Neapmierinošs dzimumlocekļa apjoms.
  • Dzimumtieksmes grūtības.


Kontrindikācijas Maral Gel lietošanai

Maral Gel nav kontrindikāciju, izņemot vienu - personīga neiecietība pret 1 sastāvdaļu.

Šajā periodā zāļu lietošanas laikā nebija trešo pušu rezultātu vai alerģisku reakciju parādīšanās.

Personām, kuras nav sasniegušas pilngadību, noteikti ir aizliegts pieņemt produktu.

Šo gēlu var iegādāties tikai oficiālajā ražotāja vietnē par jums pievilcīgu cenu.