Vai ir iespējams palielināt dzimumlocekli: pārbaudiet 10 drošības un efektivitātes veidus

Dažiem vīriešiem var rasties traka doma: kāpēc gan nepalielināt savu dzimumlocekli? Vai vispār ir iespējams uztaisīt garāku un biezāku? Šajā brīdī varat atvērt mūsu materiālu un atrast šo noderīgo izglītojošo rakstu. Informējam: jā, tas ir iespējams. Bet ir nianses.

vīrietis ieskatās biksēs un grib palielināt peni

Tagad par pāris pēkšņiem zinātniskiem atklājumiem: pētījumi regulāri liecina, ka daudziem puišiem, kuri pārāk daudz uztraucas par savas ierīces izmēru, patiesībā ir pilnīgi normāls izmērs. Diemžēl, ņemot vērā pašreizējo pornogrāfisko materiālu pieejamību, ir izplatīts nepareizs uzskats, ka ļoti liels gailis draudzenei sagādās vairāk prieka. Liela kļūda. 2017.  gadā veikts pētījums atklāja, ka dziļas skūpstīšanās, dzimumorgānu stimulācijas un orālā seksa kombinācija, visticamāk, noveda sievieti pie orgasma.

Kas no tā izriet? Iespējams, ka jūsu dzimumloceklis ir kārtībā. Tomēr, ja vēlaties palielināt, ir vairākas iespējas. Daži no tiem ir ārkārtīgi dārgi un/vai sāpīgi, savukārt citi pat negarantē ilgtspējīgus rezultātus. Mēs esam apkopojuši duci šodien pieejamo dzimumlocekļa paplašināšanas metožu un sarindojuši tās no tumšākajām līdz visnoderīgākajām.

10. Ievietojiet implantu

Losandželosā dzīvojošais ķirurgs Džeimss Elists Godots apgalvo, ka ir vienīgais pasaulē, kurš veic īpašu garuma un biezuma palielināšanas operāciju, izmantojot silikona implantu, kas pazīstams kā "Penuma". Elists apgalvo, ka vidēji garums palielinās par 3, 8 centimetriem, bet apkārtmērs - pat par 6 centimetriem; un viņš jau ir uzstādījis 1, 3 tūkstošus šo implantu. Mīnusi: operācija maksā 13 000 USD, un pacientiem ir infekcijas vai implanta bojājumu risks.

Dermatologs Džese Čens piebilst: "Implants ir kā pastāvīga erekcija, kas var neļaut jums vienkārši kustēties. "Iedomājieties, ka dodaties skriet ar uzceltu peni, kas ir gatavs. . .

9. Pārgriezt saites

Daži ķirurgi var veikt pagarināšanas operāciju, pārgriežot dzimumlocekļa saites, kas ļauj tai izvirzīties nedaudz tālāk no ķermeņa. Protams, tas ir saistīts ar nopietniem riskiem: rētaudu veidošanos, sāpēm erekcijas laikā, tām pašām infekcijām vai, piemēram, jutības (vai pat visas funkcijas zudumu, ja tā var teikt). Turklāt tā ir dārga, un pētījumos konstatēts, ka procedūra papildina aptuveni 1, 2 centimetrus. Piekrītu, tas nav tas, ko pacienti sagaida.

Čens atzīmē, ka pēc šādas plastiskās operācijas var būt grūti uzturēt erekciju un parasti noteiktās pozīcijās iekļūt, kur nepieciešams.

8. Iesūknējiet taukus

Šajā procedūrā ķirurgi vispirms veic tauku atsūkšanu, no pacienta izsūknējot taukus no citas vietas, un pēc tam tos ar šļirci injicē izraisītājā. Rezultātā, kā novērojuši nemierīgie pētnieki, iespējama neliela orgāna garuma (mazāk par 2, 5 centimetriem), apkārtmēra (nedaudz vairāk par 2, 5 centimetriem) un, tā teikt, svara palielināšanās. Galvenais slazds nav mūžīgs; laika gaitā jūsu resnais draugs var sarukt līdz sākotnējam izmēram. Turklāt, tāpat kā jebkuras ķirurģiskas iejaukšanās gadījumā, pastāv noteikti riski. Lūk, piemērs: 30 gadus vecs pacients nomira pēc dzimumlocekļa palielināšanas operācijas, jo tauki kaut kādā veidā nokļuva viņa plaušās un lika viņam apstāties elpošana.

7. Injicējiet ar trombocītiem bagātinātu plazmu (asinis)

Salīdzinoši jauna metode: procedūra ietver ar trombocītiem bagātas plazmas ekstrakciju un ievadīšanu dzimumloceklī, kam vajadzētu stimulēt asins plūsmu un galu galā padarīt orgānu lielāku.

"Klasiskais protokols ietver injekcijas, lai mehāniski sūknētu asinis vairāku nedēļu laikā, kas izstiepj suspensīvās saites, lai palielinātu garumu un uzlabotu asinsriti, " skaidro Čens. "Manā praksē ļoti populāras ir arī uzlabotās programmas, kas pievieno cilmes šūnas un eksosomas, jo tās nodrošina ātrākus un konsekventākus funkciju un izmēra uzlabojumus. "

Bet šobrīd vienkārši nav pietiekami daudz pētījumu, lai uzskatītu to par labu ilgtermiņa risinājumu.

6. Izmēģiniet jelq (jelqing)

Nav zināms, kad jelqing pirmo reizi parādījās, šķiet, ka tos sāka izmantot senajā arābu civilizācijā. Tas, ko mēs zinām, ir noteikta manuāla stiepšanās tehnika, ar kuru daudzi cenšas palielināt dzimumlocekļa garumu un biezumu.

"Lielākā daļa ceļvežu iesaka gaidīt gandrīz pilnīgu erekciju. Pēc tam jums jāuzklāj smērviela un stingri jāsatver dzimumlocekļa pamatne īkšķa un rādītājpirksta gredzenā. Saspiediet gredzenu un izvelciet roku visā garumā, it kā to "slaukot". Nekavējoties satveriet pamatni ar otru roku un atkārtojiet. "

Vai jelq tiešām var padarīt dzimumlocekli lielāku? Lielākā daļa medicīnas ekspertu saka nē un piebilst, ka tas var būt pat kaitīgs, piemēram, izraisīt dzimumlocekļa izliekumu. Grants Stoddars pašaizliedzīgi izmēģināja dzelčingu divas nedēļas un neatrada nekādas izmaiņas izmērā.

"Ir vieglāk izmantot dzimumlocekļa sūkni, kas patiešām palīdz cirkulācijai, " saka Čens.

5. Staigāt apkārt ar pagarinātāju

Jau ir izstrādātas vairākas ierīces, ko vīrieši var valkāt katru dienu zem drēbēm, lai pakāpeniski izstieptu dzimumlocekli un palielinātu tā garumu un/vai apkārtmēru.

Daži eksperti uzskata, ka šīs ierīces var darboties, un ļoti neliels 2015.  gada pētījums atklāja, ka pagarinātājs dzimumlocekļa garumam pievienoja gandrīz pusotru collu. Tas pats varonis Stoddard izmēģināja pagarinātāju, kas paredzēts vīriešiem ar Peironija slimību (kuras viņam nebija). Pēc šīs ierīces lietošanas gandrīz mēnesi viņš konstatēja garuma palielināšanos par aptuveni 1, 2 centimetriem.

Tomēr Floridas urologs Džemins Brembhats saka, ka diskomforts un iespēja radīt rētas nav tā vērts: "Nav daudz pētījumu par pagarinātāju priekšrocībām, un jums tie būs jāvalkā vairākas stundas dienā uz visjutīgākajiem. daļa no jūsu ķermeņa. "

4. Ievadiet dermas pildvielas

Ādas pildvielas injekcijas ir vēl viena metode, kas var palielināt apkārtmēru līdz pat 2, 5 centimetriem (ja tiek injicēts ilgstoši). Šī procedūra ir populāra Chen pacientu vidū, jo viņi "saņem tūlītēju garuma un biezuma pieaugumu".

Bet efekts ir tikai īslaicīgs. "Filderu ilgmūžība ir atkarīga no jūsu seksuālās aktivitātes, jo lielāka mobilitāte palielina pildvielu vielmaiņu, " saka Čungs. "Lai gan pēc gada jums vēl ir atlicis nedaudz, jūs, visticamāk, vēlēsities to darīt. Ir arī iespējamas blakusparādības, tostarp pietūkums un zilumi zem ādas.

Viens puisis, kurš izgāja šo procedūru, sniedza interviju, kurā viņš runāja par citu blakusparādību - formas izmaiņām (izliekumu):

"Neskatoties uz Dr. Schafer ieteikumu pagaidīt ar seksu, es, iespējams, sāku pārāk agri, pārāk ilgi un pārāk entuziastiski pēc pirmās injekcijas. Tas notika, pirms pildviela bija pilnībā savienota ar mana dzimumlocekļa audiem. Ja agrāk man bija ļoti vienmērīgs, skaists penis, tad tagad tas ir kļuvis nedaudz izspiedies vidū. Varbūt izspiedums nebija tik liels, bet es kaut ko pamanīju, jo rūpīgi apskatīju savu dzimumlocekli, apmēram 42-43 gadus vecs.

Par laimi, pēcpārbaudes pieņemšanā dakteris varēja koriģēt formu ar papildu injekcijām.

3. Uzlieciet uzgali (seksam)

Tos pārdod pieaugušo piederumu veikalos un vienkārši uzvelk uz dzimumlocekļa, piemēram, prezervatīvu – tikai apjomīgāku un parasti no silikona. Pielikumi sākotnēji tika izstrādāti medicīniskiem nolūkiem, taču mūsdienās daudzi cilvēki tos izmanto arī kā seksa rotaļlietas. "Tie palielina biezumu un garumu, un tiem var būt ribas vai cits reljefs uz ārējās vai iekšējās sienas, lai stimulētu kādu no partneriem, " intervijā sacīja Čens.

2. Noskuj kaunumu

Ja nevēlaties izstiepties vai neko strādāt, ir viena vienkārša lieta, ko varat darīt, lai dzimumloceklis izskatītos lielāks: noskūties kaunuma apmatojumu. Padomā par to. Kad to paslēpj kaunuma apmatojuma krūms, tas izskatās mazāks nekā tad, ja tas būtu redzams visā savā krāšņumā.

1. Zaudēt svaru

No vienas puses, tā ir optiska ilūzija: dzimumloceklis izskatīsies lielāks, ja nebūs paslēpts zem izvirzīta vēdera vai augšstilbiem. No otras puses, atbrīvojoties no liekajiem taukiem, jums būs augstāks testosterona līmenis un uzlabosies asinsrite, kas var labi paaugstināt libido un palīdzēt dzimumloceklim piepildīties erekcijas laikā.