Kā pagarināt dzimumlocekli mājās?

Mazais dzimumlocekļa izmērs, iespējams, ir visizplatītākais komplekss vīriešu vidū visā pasaulē. Statistika apstiprina faktu, ka lielākā daļa vīriešu ir pat nepamatoti neapmierināti ar stereotipu un spriedumu ietekmēto reproduktīvā orgāna izmēru. Faktiski par dzimumlocekļa pagarināšanu jāizlemj tikai pēc ārsta lēmuma, ka vīrietim tiešām ir šāda problēma.

Medicīnas praksē mazo izmēru problēmai ir skaidrs apzīmējums - mikropenis, ko veicina noteiktas patoloģijas un traucējumi organismā. Šādu problēmu var ārstēt konservatīvi un radikāli. Ja problēmas nav kritiskas, ir atļauts izmantot "saudzējošas metodes" - tas ir dzimumlocekļa pagarinājuma uzgalis, speciāli želejas un ziedes, masāža vai vingrinājumi, tradicionālā medicīna un medikamenti.

Vai ir iespējams pagarināt biedru?

Mūsdienās medicīnas speciālistu reģistrētās problēmas ar mazu dzimumlocekļa izmēru nav nekas neparasts pat jaunu un seksuāli aktīvu vīriešu vidū.

Sieviete, kas mēra vīrieša dzimumlocekli

Šajā sakarā daudzus interesē jautājums par to, vai ir iespējams pagarināt dzimumlocekli, kā arī cik efektīvas un drošas ir izvēlētās metodes. Medicīnas speciālisti vispirms veic pacienta pilnīgu izmeklēšanu, lai novērstu iekšējas patoloģijas un ģenētiskas novirzes, kas var izraisīt mikropenisa problēmu.

Ekspertu viedoklis!Maza dzimumlocekļa pašdiagnoze ir muļķīga un nepamatota. Vispirms vīrietim ir jānosaka normāli rādītāji, pēc tam jāņem vērā tādi faktori kā iedzimtība un ģenētika, vīrieša vecums un viņa ķermeņa uzbūve, kā arī nacionālās īpatnības.

Ja runājam par konservatīvām metodēm, tad tās visas var garantēt nenozīmīgus rezultātus, taču dabiskā un drošā veidā bez sekām un blakusparādībām. Tie ietver šādas metodes:

 • īpašu prezervatīvu lietošana (pagaidu efekts);
 • sprauslu izmantošana (arī pagaidu efekts);
 • vingrinājumi un masāža (kumulatīva iedarbība);
 • terapija ar ziedēm un krēmiem;
 • zāļu terapija (tikai ārsta nozīmējis);
 • receptes un tradicionālā medicīna.

Lai paātrinātu pārmaiņu procesu, kā arī panāktu maksimālu efektu, kompleksā var pielietot vairākas metodes vienlaikus, taču tikai vienojoties ar urologu vai andrologu. Rezultātā maksimālais dzimumorgāna palielinājums var būt +5 cm.

Kā palielināt vīrieša dzimumlocekli mājās?

Pirmā lieta, kas interesē lielāko daļu vīriešu, ir tas, kā mājās pagarināt dzimumlocekli. Tas izskaidrojams ar to, ka daudzi vīrieši jautājuma delikātības dēļ neuzdrošinās apmeklēt ārstu. Šajā gadījumā ir pieļaujams izmantot saudzējošus paņēmienus, bet tikai stingri saskaņā ar instrukcijām un norādēm. Tās var būt īpašas ierīces, kas dod vienreizēju, bet stabilu efektu, vai arī tie var būt instrumenti, kas tiek izmantoti ilgstoši.

Īpaši prezervatīvi

Visizplatītākais veids, kas ļaus iegūt ātru un efektīvu efektu, ir prezervatīvi, kas pagarina dzimumlocekli. Šādas ierīces ir plaši izplatītas Eiropā, tās var iegādāties specializētajos veikalos vai internetā. Bieži vien ražotājs šādus prezervatīvus papildina ar speciāliem tapas, lai uzlabotu dzimumakta sajūtas.

Prezervatīvi ar radzēm, kas palielina dzimumlocekli seksa laikā

Šis paņēmiens sola apmēram 2-3 papildu centimetrus līdz dzimumlocekļa kopējam izmēram, taču jūs varat lietot šo kontracepcijas līdzekli tikai vienu reizi. Eksperti atzīmē, ka šis paņēmiens ir vishigiēniskākais, salīdzinot ar citām sprauslām un ierīcēm. Prezervatīvus var lietot katru dienu un pat vairākas reizes dienā, savukārt sprauslām ir nepieciešami pārtraukumi.

Sprauslas un citi piederumi

Ar katru dienu pieaug dažādu sprauslu skaits īslaicīgai, bet tomēr drošai un efektīvai dzimumlocekļa paplašināšanai. Katra veida mērķis ir novērst noteiktu problēmu, proti:

 • paplašināšanas sprauslas;
 • pagarināšana;
 • stimulēt klitoru un maksts darbību;
 • ar vibratoru;
 • atvērts un slēgts tips.

Daudz kas ir atkarīgs no paša vīrieša vēlmēm, kā arī no viņa mērķiem. Palielināmā silikona uzgalis ļaus vīrietim pievienot savam izmēram vēl pāris centimetrus, savukārt citāds reljefs palīdz sievietei sagādāt maksimālu baudu. Cepures ar biezām un biezām sienām piešķir dzimumloceklim apjomu, solot stingrāku un gaišāku iespiešanos.

Pagarināmā sprausla - pagaidu veids, kā palielināt dzimumlocekli

Ir arī erekcijas gredzeni, kas palīdz vīrietim saglabāt erekciju pēc iespējas ilgāk un līdz ar to paildzina dzimumaktu. Gredzens tiek uzlikts uz pamatnes, tas saspiež dzimumlocekli, neļaujot asinīm izkļūt no dzimumlocekļa dobuma ķermeņiem. Pagarināmās sprauslas ļauj acumirklī palielināt izmēru par 2-5 cm, un īpašs reljefs un papildu elementi nodrošina sievietes dzimumorgānu stimulāciju.

Uzziņai!Starp milzīgo skaitu sprauslu un ierīču, kas var ātri atrisināt nepietiekama dzimumlocekļa izmēra problēmu, eksperti izceļ divus produktus. Šis ir uzgalis, kas palielina diametru par 3, 5 cm un garumu par 4, 5 cm. Tas ir arī kiberādas uzgalis ar iebūvētu vibratoru, kas garantē dzimumlocekļa garuma palielināšanos līdz 5 cm un tā garumu par 1, 5 cm. biezums. Vienīgais šādu ierīču negatīvs ir tas, cik maksā sprausla.

Masāža un vingrošana

Ar fizisku ietekmi uz dzimumorgāniem vīrietis var izveidot dabiskus procesus, kas ir atbildīgi par dzimumlocekļa asins piegādi un kavernozo ķermeņu paplašināmību. Visefektīvākā un noderīgākā tehnika ir masāža un speciālie vingrinājumi, pateicoties tiem, pēc dažām dienām jūs varat iegūt pieaugumu par 1-2 cm. Bet vissvarīgākā šīs tehnikas priekšrocība ir efekts, kas saglabāsies ilgu laiku. .

Vīrietis pēc masāžas pārsteidza meiteni ar sava dzimumlocekļa izmēru

Veiciet masāžu šādā veidā:

 1. Dzimumlocekļa izstiepšana atslābinātā stāvoklī. Lai to izdarītu, jums ir jāizstiepj dzimumloceklis ar rokām dažādos virzienos, bet maigi, bez diskomforta.
 2. Jelqing ir fizisks vingrinājums, kas prasa dzimumlocekļa izstiepšanu ar roku kustībām, kas atgādina slaukšanu. Šāds vingrinājums jāveic stingri puserektā dzimumlocekļa stāvoklī.
 3. Apļveida masāža, kas palīdzēs izveidot normālu asins piegādi reproduktīvajam orgānam.
 4. Satveršanas masāža - dzimumloceklis ir cieši satverts ar pirkstiem, un, parādoties erekcijai, vīrietim kādu laiku ir nepieciešams turēt rokturi pie pamatnes. Tas novedīs pie asiņu aiztures dobuma ķermeņos, tie savukārt nedaudz izstiepjas, tādējādi dabiskā veidā palielinot dzimumlocekļa izmēru.

Tajā pašā laikā jums ir jāsaprot, ka nepareiza masāža ir traumatiska procedūra, tāpēc ir svarīgi nepārspīlēt ar ietekmi uz dzimumorgāniem.Iepriekš labāk noskatīties apmācību video internetā, kur masāžu un vingrojumus veic speciālists.

Krēmi un ziedes

Preparātu lokāla lietošana dzimumlocekļa palielināšanai ir izplatīta tehnika, kas vīrietim nesola nopietnas blakusparādības, bet tikai ātru efektu un lietošanas ērtumu.

Krēmi un ziedes iedarbojas ātri, viegli iesūcas, neatstāj traipus uz drēbēm, neietekmē citas funkcijas un hormonālo līmeni, un pats galvenais, tos var lietot diskrēti.

Labāko krēmu un ziežu reitingā tika iekļauti šādi nosaukumi:

 1. Gels ar dadzis, Peru Maca, Goryanka un ķērpju ekstraktiem palīdz ātri sasniegt maksimālu erekciju, kā arī pieļauj pastāvīgu lietošanu kumulatīvam efektam.
 2. Sintētisks uztura bagātinātājs ar čili piparu ekstraktu erekcijas uzlabošanai, šim krēmam jālieto 2 reizes dienā.
 3. Krēms uz vīriešu monokomponenta RKK bāzes – lai iegūtu kumulatīvu efektu, produkts jālieto vismaz 3 mēnešus.
 4. Gels, kura pamatā ir ingvera un zelta sakņu ekstrakti, arginīns un aktīvie pektīni, ir noderīgs līdzeklis potences uzlabošanai, palielinot orgāna izmērus erekcijas laikā, stimulējot un izstiepjot kavernozs ķermeņus.
 5. Produkts ar olbaltumvielām, aminoskābēm un kolagēna kompleksu - kumulatīvai iedarbībai ir nepieciešams lietot divas reizes dienā, un augu sastāvs garantē blakusparādību neesamību.
 6. Krēms ar muira puamu, zirgkastaņu un bārbele - atbild par ilgstošu un noturīgu erekciju, krēms jālieto 2 reizes dienā.
 7. Krēms ar lāču žulti, muskusa briežu muskusu, Sibīrijas slotām un flodendra augļiem. Ar šāda instrumenta palīdzību palielinās testosterona ražošana, un krēms pat palīdz iztaisnot dzimumlocekļa formu ar deformācijām.
 8. Franču zāles ar kumulatīvu iedarbību, kuras nepieciešams lietot 1, 5-2 mēnešus, lai palielinātu reproduktīvā orgāna izmēru.

Šādu lokālo līdzekļu sastāvā ir augu izcelsmes sastāvdaļas, kas stimulē asinsriti, kavernozo kavernozo ķermeņu paplašināšanos, kā arī pagarina erekcijas stāvokli.

Preparāti

Ar medikamentu palīdzību jūs varat atrisināt jebkuras novirzes no normas organismā un traucējumus, tostarp maza dzimumlocekļa problēmu. Ir svarīgi tikai apmeklēt ārstu, lai viņš izraksta konkrētas zāles un to shēmu.

Pateicoties šādām zālēm, dzimumlocekļa audos notiek vazodilatācija, palielinās asins plūsma, palielinās asins piegāde kavernozo ķermeņu kapilāriem. Tablešu un lokālo preparātu darbības princips ir līdzīgs, taču tabletes garantē ilgstošu un stabilu iedarbību. Tajā pašā laikā tos var izmantot tikai paredzētajam mērķim un norādījumiem.

Tautas receptes

Tradicionālā medicīna ir efektīva un speciālistu atzīta tehnika, kas ļauj droši un saudzīgi atrisināt daudzas veselības problēmas. Mājas apstākļos ir iespējams palielināt reproduktīvo orgānu ar netradicionālu recepšu palīdzību, taču tikai tad, ja tiek ievērota integrēta pieeja un līdzekļu izmantošanas noteikumu ievērošana. Mūsdienās par visefektīvākajām ir atzītas šādas receptes:

 1. Ņem 100 gr. timiāna garšaugus, kas pagatavoti verdošā ūdenī un ievilkti vairākas stundas, pēc tam tos 4 mēnešus regulāri dzer pa pusglāzei pirms brokastīm un vakariņām.
 2. Ar naža vai javas palīdzību saberž 200 gramus ķiploku, pievieno 200 gramus spirta. 10 dienas tinktūru glabā sausā, tumšā vietā, regulāri kratot. Pēc tam filtrēto līdzekli ņem 25 pilienus 3 mēnešus.
 3. Aukstā ūdenī iemaisa tējkaroti vērmeļu sēklu, vāra 10 minūtes, tad filtrē, atdzesē un dzer pa pusglāzei 3 reizes dienā.

No efektīviem augiem dzimumlocekļa palielināšanai var atšķirt arī žeņšeņu, ingveru, eleuterokoku, vilkābele, Ginkgo Biloba.Vēl viens labi zināms paņēmiens ir dzimumlocekļa palielināšana ar cepamo sodu. Lai to izdarītu, pēc dušas vai vannas dzimumloceklis jāieeļļo ar augu eļļu, pēc tam tiek uzklāts nedaudz sodas, masāža tiek veikta ar apļveida kustībām ar sūkli.

Ķirurģiskā metode dzimumlocekļa paplašināšanai vīriešiem

Ķirurģiskā metode ir piemērota tikai tad, ja konservatīvās metodes ir neefektīvas un nespēj novērst priekšnosacījumus un patoloģijas, kas noveda pie dzimumlocekļa nepietiekamas attīstības. Operācijas indikācijas var būt šādas ārsta diagnozes:

 1. Mikropenis hipofīzes hormonu trūkuma dēļ.
 2. Deformācijas vai anomālijas dzimumlocekļa attīstībā, piemēram, kavernozo ķermeņu fibroze, traumas, dzimumlocekļa hipo- un epispadijas.
 3. Reproduktīvā orgāna involucija uz aptaukošanās fona, samazināta audu elastība vai muskuļu sistēmas tonuss.
Dzimumlocekļa paplašināšanas operācijas posmi

Izvēloties darbības metodi, ārsts ņem vērā pacienta ķermeņa indikācijas un individuālās īpašības. Visbiežāk tiek izmantota ligamentotomija, tas ir, dzimumlocekļa izstiepšanas operācija par 2-6 cm. Vēl viens paņēmiens ir lipofilēšana, tas ir, dzimumlocekļa vai tikai galvas sabiezēšana, pārstādot taukaudus. Tiek praktizēta arī faloprotezēšanas operācija jeb operācija "Perovik" (galvas un kavernozo ķermeņu atdalīšana, kur tiek implantēti skrimšļa audi).

Cik maksā operācija?

Ķirurģiskā iejaukšanās ir ārkārtējs speciālista lēmums, kas tiek pieņemts, ja alternatīvas metodes nav bijušas efektīvas. Papildus pašai operācijai ārsts obligāti ieceļ pacientam psihologu. Turklāt dzimumlocekļa palielināšanas operācija vīrietim izmaksās pienācīgu naudas summu.

Cenu veidošanu ietekmē valsts un pilsēta, kurā atrodas klīnika, tās tēls un speciālistu kvalifikācija, kā arī darbības veids, aprīkojums un citi smalkumi.

Secinājums

Dzimumlocekļa palielināšana nedrīkst būt vīrieša apsēstība, pretējā gadījumā pat pēc efektīvas terapijas beigām viņš nebūs apmierināts ar jauno izmēru. Visbiežāk tiek praktizētas alternatīvas un konservatīvas metodes neatkarīgi no tā, vai tā ir uzgaļu, masāžas vai medikamentu lietošana. Paralēli tam varat izmantot tradicionālās medicīnas receptes. Operācija ir pēdējais līdzeklis, ja neviena no pieejamajām metodēm nav izrādījusies efektīva.